[fancy_heading h1=”1″ icon=”icon-lamp” style=”line” title=”میز اداری”]بازدید کننده گرامی در این صفحه مدل های محبوب و پرفروش میز های اداری دکومیر بارگذاری شده اند . شما میتوانید به تفیکیک میزهای اداری , مدیریت , کارمندی , کارشناسی , کنفرانس و کانتر پذیرش را در صفحه محصولات مشاهده کنید و با سایر مدل ها آشنا شوید.

[/fancy_heading]

پرفروش ترین مدل های میز اداری

در زیر پرفروش ترین مدل های میز اداری در 3 ماهه ابتدای سال را ملاحضه میفرمائید . لازم به ذکر است میتوانید با مراجعه به صفحات محصولات متناظر با میزهای اداری موردنظرتان بصورت کامل با محصولات ما آشنا شوید . همچنین میتوانید با دانلود کاتالوگ محصولات ما بصورت pdf بصورت کامل و با جزئیات با میزهای اداری دکومیر آشنا شوید . به خاطر نوسان قیمت مواد اولیه در بازار امکان درج قیمت در محصولات زیر وجود ندارد . میتوانید با مرکز فروش مبلمان اداری دکومیر تماس گرفته و قیمت مدل های مورد نظرتان را جویا شوید.

میز اداری کارشناسی مدرن

این مدل از پرفروش ترین انواع میز های کارشناسی دکومیر میباشد . این مدل در سبک مدرن طراحی و تولید شده است . و قابلیت استفاده به عنوان میز مدیریت و میز اداری معاونت را هم دارد.

میز اداری مدرن 1

این مدل با پایه های فلزی و استراکچر تمام مدولار طراحی شده است . اتصالات بدنه آن تمام با پیچ های مخصوص میباشد و از جوش برای اتصال بدنه این مدل میز اداری مدرن استفاده نشده است.

میز اداری مدیریت مدرن 2

این مدل هم در میان میزهای اداری مدیریت دکومیر از محبوبیت زیادی بین مشتریان برخوردار است . طراحی آن در سبک مدرن بوده و بصورت رنگ و پولیش با صفحه شیشه ای 14 سانتیمتری سکوریت تولید میشود.

میز اداری مدیریت مدرن 3

مدل مدرن 3 هم بصورت رنگ و پولیش با صفحه شیشه ای تولید شده است . و جزء میزهای اداری پرفروش دکومیر میباشد.

میز اداری سری مدیریت مدل آرتاویل

میز آتاویل در کلاس میز های مدرن و با تکنولوژی رنگ و پولیش میزهای اداری دکومیر طراحی و تولید شده است . این میز بصورت ست کامل هم قابل سفارش میباشد.

میز اداری مدل النزا

مدل النزا هم در سبک میزهای مدیریت مدرن طراحی و تولید میشود . هم بصورت ست کامل مدیریتی و هم بصورت میز اداری مدیریت بصورت جداگانه قابل سفارش است.

میز کانتر پذیرش مدل النویس

سری میزهای اداری پذیرش دکومیر غالبا متناسب با نیازهای مشتری و بصورت اختصاصی طراحی میشوند . مدل النویز جزء پرفروش ترین میزهای کانتر پذیرش دکومیر بوده و با ابعاد مد نظر شما تحویل میشود.

ست میز مدیریت و کنفرانس الحاقی شیشه ای

این ست کامل میز مدیریت با کنفرانس الحاقی شیشه ای بصورت سوپرمدولار طراحی شده است . و یکی از پرفروش ترین انواع میز اداری دکومیر میباشد.

میز مدیریتی مدل کیارش

این مدل هم با استایل مدرن طراحی شده است . قابلیت نصب تابلو جلو میز را دارد و در ابعاد 120 , 140 , 160 و 180 سانتیمتر طول و 70 و 80 سانتیمتر عرض قابل سفارش است.

میز اداری کارمندی ام دی اف کلاسیک

سری میز های اداری ام دی اف کلاسیک دکومیر با ابعاد مورد نظر مشتری و در رنگ بندی متناسب با دکوراسیون و مورد سفارش تولید میشود . قابلیت تغییرات روی این مدل از میز کارمندی زیاد است.

میز اداری سری کنفرانس مدولار

سری میز های اداری کنفرانس مدولار محدودیتی در تعداد نفرات , طول یا عرض میز ندارند . از اتصال چندی میز کارمندی کلاسیک ام دی اف یا فلزی این نوع میز ها ایجاد میشوند.

میز اداری صفحه شیشه ای مدل کامپوند

سری کامپوند جزء میزهای پرفروش بوده و قابلیت استفاده به عنوان میز کارمندی , کارشناسی یا حتی مدیریت را دارد .

میز اداری کنفرانسی شیشه ای سلنا

این میز اداری سری کنفرانس صرفا بصورت 4 نفره بفروش میرسد . استراکچر فلزی این مدل وارداتی بوده و در رنگ های سفید , مشکی و نقره ای قابل سفارش است.

میز مدیریتی مدل مکزیکو

پایه بسیار فانتزی و اختصاصی این مدل از میزهای مدیریت دکومیر از جنس چوب راش مرغوب تهیه میشود . صفحه شیشه ای 14 میلیمتری و یک عدد فایل 3 کشو دارد و قابلیت ارائه بصورت ست مدیریتی را هم دارد.

میز اداری کارمندی ویونا

این مدل صرفا قابلیت استفاده بصورت میز کارمندی را دارد ولی غالب مشتریان دکومیر از آن به عنوان میز مدیریت یا کارشناسی استفاده میکنند . میز اداری ویونا صفحه شیشه ای 12 میل و دو عدد فایل 3 شکو زیر میزی دارد.

.

میز اداری دکومیـــر

میز مدیریتی ومیز کارمندی

 مدل های میز اداری : میز کارمندی, کارشناسی , میز و مبلمان مدیریت

میز کارمندی و میز مدیریتمبلمان اداری دکومیـــر با تکنولوژی روز و خوشفکر ترین طراحان در کنار شماست تا بتوانید بهترین مبلمان و میز کارمندی را برای محیط اداری خود تهیه کنید و هزینه اضافی نداشته باشید کلیه میز های کارمندی و مدیریت در محل شما حمل و نصب می شوند و با گارانتی یکساله عرضه می شوند.اگر  میزکارمندی یا مدیریت مطلوب شما در این لیست نیست نگران نباشید  یک تصویر از میز مد نظرتان را بدهید اگر امکان ساخت با تکنولوژی موجود ما را داشت تولید می کنیم

مدلهای جدید میز اداری

همزمان با شروع طرح فروش ویژه بهاره  از 18 طرح جدید میز اداری شامل انواع میز کارمندی , کارشناسی , مدیریت و کانتر رونمایی شد . و همزمان کاتالوگ جدید محصولات نیز از ابتدای مهر ماه در دسترس است 

دانلود کاتالوگ میزهای اداری

مدل های جدید میز مدیریت

میز مدیریت ام دی اف

میز مدیریت ام دی اف

میز مدیریت هایگلاس

میز مدیریت هایگلاس

میز مدیریت مدرن

فروش میز مدیریت مدرن

میز مدیریت مدل آستیاژ 1006

میز مدیریت شیک

مدل های جدید مبلمان و میز مدیریتی

ست میز مدیریتی مدرن

ست میز مدیریتی مدرن

ست میز مدیریتی و کنفرانس

ست میز مدیریتی و کنفرانس

ست مبلمان مدیریتی

مبلمان مدیریتی مدل آلتای

میز مدیریتی و کنفرانس

ست میز مدیریت 1204

 

مدل های جدید میز کارشناسی

میز کارشناسی مدل 1850

میز کار و کارشناسی

میز کارشناسی مدل 1344

میز کارشناسی مدرن

 1815میز کارمندی و کارشناسی

فروش میز کارمندی

میز کارشناسی صفحه شیشه ای 1002

میز کارشناسی شیشه ای

مدل های جدید میز کارمندی

میز کارمندی و کارشناسی 2247

میز کارمندی

میز کارمندی 2245

میز کارشناسی مدرن - مدل فایل دار میز کارمندی

میز کارمندی 1703

میز کارمندی ساده

میز کارمندی 2246

فروش میز کارمندی و کارشناسی

سایر مدل های میز کارمندی و کارشناسی

میز کارمندی و کارشناسی مدل لونا

 

 

میز کارمندی701

میز کارمندی گروهی

میز کارمندی گروهی

میز کارمندی پایه فلزی – مدل2024

میز کارمندی پایه فلزی

میز کارمندی مدل  2019

میز کارمندی 2015

میز مدیریتی : مدل 1013

میز مدیریتی

 

میز مدیریت : مدل 1008

میز مدیریت

مدل های جدید میز کارمندی

 

 

اصول طراحی و تولید میز کارمندی و اداری

میز اداری و میز کارمندی باید با  رعایت اصول ارگونومی طراحی و تولید شود همانند میز کارمندی به کلیه اصول مانند ساعات کار زیاد و… باید در تولید میز کارمندی و کنفرانس توجه شود… ارتفاع استاندار میز کارمندی از زمین 75 تا 85 سانتیمتر می باشد و باید پایه های آن قابلیت تغییر ارتفاع میز را داشته باشد تا هر کارمند بسته به شرایط فیزیکی خود بتواند این میز اداری را تنظیم نماید

قیمت میز های کارمندی و مدیریت  لطفا با شرکت تماس بگیرید

میز مدیریت, میز مدیریتی

بالانس قیمت و کیفیت و زیبایی را در میز های مدیریت آرفونی خواهید یافت .مدرن , شیک و استثنایی اینها القابی هستند که مشتریان به میز های مدیریت تولید شده توسط آرفونی میدهند . با استفاده از گروه میز های مدیریت آرفونی در دفتر و محل کارتان بدون شک تفاوت و متفاوت بودن را احساس خواهید کرد . و مفهوم واقعی گوش دادن به موزیک را توسط چشم در خواهید یافت

مدل های میز مدیریت

در گروه محصولات میز مدیریت آرفونی فرم دو  تیپ محصول متمایز وجود دارد . طرح  های های فرنیش با قیمت نسبتر بالاتر و طراحی و فرایند تولید منحصربفرد میتواند جلوه ای از تفاوت را برای شما به همراه آورد . میز های مدیریت ام دی هم در نهایت سادگی و با کیفیت ممتاز به بازار ارائه شده اند تا انتخابهای بیشتری را به گروه مشتریانمان در این ضمینه